Apie sodybą „Pas Romaną“

Sodyba „Pas Romaną“ įsikūrusi Darbutų k., 2, Betygalos sen., Raseinių r. sav., Dubysos regioniniame parke, vaizdingame žalumoje paskendusiame slėnyje, išsiskiriančiame gamtos įvairove: Kirkšnovės ir Dubysos upių santaka, šaltinio versmėmis, giliu tvenkiniu, tankiai apaugusiomis kalvomis, žymiuoju Darbutų piliakalniu ir pasivaikščiojimo takais. Čia pavargę nuo miesto šurmulio ras ramybę, o mėgstantys aktyvų poilsį ar norintys švęsti – įvairių pramogų bei neribotas idėjų realizavimo galimybes.

Mes siūlome:

  •  Vandens mylėtojams – plaukimas baidarėmis.
  • Sportuojantiems: tinklinio ir krepšinio aikštelės, stalo tenisas, treniruokliai ir daugybė takelių pasivaikščiojimams.
  • Pirties ir kubilo nuoma – vakarais jėgas galėsite atgauti tradicinėje lietuviškoje pirtyje, po kurios puikiai atgaivins įspūdinga vandens kaskada.
  • Stovyklavietės nuoma (pavėsinės su stalais suolais, šalia šašlykinės, laužavietės, malkos, erdvi teritorija, geras priėjimas prie vandens).
  • Apgyvendinimo paslaugos Birutės viloje – ištisus metus pas mus galite ilsėtis, švęsti šventes, organizuoti pobūvius, stovyklas ir kitus renginius. Jūsų paslaugoms – erdvūs, gražiai įrengti kambariai su WC, dušais ir kitais patogumais.

Mūsų pagrindinės vertybės: rūpestingumas ir paslaugumas, nuoširdumas ir pagarba bei gamtos puoselėjimas, o svarbiausia – laimingi klientai, todėl užtikrinsime malonią jūsų viešnagę.

Kviečiame atvykti ir įsitikinti patiems!

Lankytinos vietos sodybos „Pas Romaną“ alylinkėse:

Nuoroda: https://www.savaitgalis.lt/vieta/automobiliu-po-raseiniu-apylinkes/